Kayıt Ücreti

Erken Ödeme 31.01.2020 tarihinden önce: € 100,00
01.02.2020 Tarihinden Sonra € 150,00

Akademisyen
Öğrenci/Dinleyici
Kongre günü ödeme Kayıt ücreti + 50 TL
Türk katılımcı
Yabancı katılımcı
Sanal Sunu ile katılım

Kayıt ücreti (sanal sunum)
Ücretlere KDV dâhildir.
Yukarıda yer alan ücretler sunucusu aynı olmak şartıyla geçerlidir. Eğer sunucu farklı olursa her bildiri için ayrı ayrı ücret ödenmesi gerekmektedir.
* Ücretlere dahil olan hizmetler (sadece 1 gün için): Kayıt, oturumlara katılım, Kongre materyalleri, 2 öğle yemeği, 1 gala yemeği, çay-kahve ikramları.
* Bir günden fazla katılım sağlayacak katılımcıların katıldıkları her ek gün için dinleyici ücretini (150 TL) ödemesi gerekmektedir.
* Kayıt ücretleri sadece sunucuyu kapsamaktadır. Eğer, sunucu dışındaki diğer yazarlar da katılım sağlayacaksa dinleyici ücretini ödemesi gerekmektedir.

Ödemenin yapılacağı hesap bilgisi:
Banka adı:
IBAN:
Not: Kayıt ve konaklama ücretlerini yukarıdaki hesaplara yatırırken, lütfen bildiri numaranızı açıklamalar kısmına yazınız.
Not: Ödeme sonrası lütfen banka işlem dekontunu, TC Kimlik No ve Adres bilgilerinizi, konaklama süresi ve tarihlerini info@managementoforganizations.org adresine gönderiniz.

Ücret geri iadesi; 01 Şubat 2020 tarihine kadar kesintisiz, 01 Şubat - 01 Mart 2020 tarihleri arasında %50 kesinti ile yapılmaktadır. 02 Mart 2020 tarihinden sonra iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.